Telefonas: 8-37 26-65-63
El. paštas: lddaigelis@gmail.com

Komisijos, darbo grupės

LOPŠELIO-DARŽELIO TARYBA

Svarsto ir sprendžia įstaigos veiklos klausimus, teikia pasiūlymus veiklos kokybei gerinti.

Pirmininkas D. Iškauskas, tėvų atstovas   Tel. 867551091

Sekretorė D. Gailevičiūtė, auklėtojos padėjėja

D. Čelkienė,  mokytoja (auklėtoja)

G. Naujokaitienė, auklėtojos padėjėja

D. Botyrienė,  mokytoja (auklėtoja)

D. Vaidotienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

R. Pečetauskienė, sandėlininkė

J. Jarašiūnienė, tėvų atstovas

R. Kašėta, tėvų atstovas

 

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA (VGK)               

Svarsto ir sprendžia vaikų (turinčių specialiųjų poreikių) ugdymo ir švietimo pagalbos teikimo klausimus, vykdo prevencinę veiklą  konsultuoja  šeimas (globėjus).

Pirmininkas -S. Koriznienė, direktorės pavaduotoja ugdymui

Sekretorius – D.Čelkienė,  mokytoja (auklėtoja)

L. Žilinskienė, logopedė

J. Iškauskienė, socialinė pedagogė

D. Vaidotienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

S. Navickė, mokytoja  (auklėtoja)

I. Pšerackienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

K. Jievaitienė, psichologė

 

 MOKYTOJŲ TARYBA

Svarsto ir sprendžia ugdymo programų, veiklos planavimo, organizavimo, planų įgyvendinimo, veiklos kokybės ,ugdymo pasiekimų klausimus.

Pirmininkas– L. Kanienė, direktorė

Sekretorius– D. Botyrienė, mokytoja (auklėtoja)

Nariai:

S. Koriznienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

J. Smolenskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

L. Žilinskienė, logopedė

D. Vaidotienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

A. Tarcijonienė, mokytoja (auklėtoja)

D. Čelkienė, mokytoja (auklėtoja

R. Dmuchovskienė, meninio ugdymo (dailė) mokytoja

K. Bunevičius, neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytojas

J. Urnižienė, meninio ugdymo (muzika) mokytoja

J. Iškauskienė, socialinė pedagogė

R. Pipynienė, mokytoja (auklėtoja)

S. Navickė, mokytoja (auklėtoja)

A. Smilgienė, mokytoja (auklėtoja)

M. Meilutė, mokytoja (auklėtoja)

A. Bastienė, mokytoja (auklėtoja)

D. Štarevičiūtė, meninio ugdymo (muzika) mokytoja

 

ATESTACINĖ KOMISIJA 

Svarsto ir sprendžia pedagogų kvalifikacijos kėlimo ir atitikties klausimus.

Pirmininkas– S. Koriznienė, direktorės pavaduotoja ugdymui

Sekretorius– D. Vaidotienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė),  metodininkė

Nariai:  R. Dmuchovskienė, meninio ugdymo (dailė) mokytoja,  metodininkė

J. Smolenskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė),  metodininkė

O. Visockienė,  Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja.

 

2019 M.   ĮSTAIGOS VEIKLOS ĮGYVENDINIMO DARBO GRUPĖS:

 

Internetinės svetainės atnaujinimo darbo grupė

Tikslas: atnaujinti  internetinės svetainės turinį, struktūrą ir dizainą.

Nariai:

Jurgita Iškauskienė – raštinės administratorė

Jurgita Smitrienė – direktorės pavaduotoja ūkiui

Rasa Dmuchovskienė – meninio ugdymo (dailė) mokytoja

Dalia Gailevičiūtė – auklėtojos padėjėja

Aušra Bastienė – mokytoja (auklėtoja)

Atsakinga už darbo grupės veiklos koordinavimą

Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Koriznienė

 

Tęstinio ilgalaikio socialinės partnerystės projekto ,,Padedam augti“ įgyvendinimo darbo grupė

Tikslas organizuoti ir vykdyti : patirtinio ugdymo projektines veiklas

Nariai:

Rasa Dmuchovskienė – meninio ugdymo (dailė) mokytoja

Diana Vaidotienė -priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Aušra Smilgienė – mokytoja (auklėtoja)

Aušra Bastienė – mokytoja (auklėtoja)

Daiva Botyrienė – mokytoja (auklėtoja)

Jurgita Iškauskienė – socialinė pedagogė

Loreta Žilinskienė – logopedė

Jūratė Smolenskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Danguolė Čelkienė – mokytoja (auklėtoja)

Alma Tarcijonienė – mokytoja (auklėtoja)

Sonata Navickė – mokytoja (auklėtoja)

Miglė Meilutė – mokytoja (auklėtoja)

Rima Pipynienė – mokytoja (auklėtoja)

Atsakinga už darbo grupės veiklos koordinavimą

Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Koriznienė

 

Tarptautinio projekto ,,Say hello to the world“ vykdymo ir įgyvendinimo darbo grupė

Funkcija: organizuoti irt vykdyti  projektines veiklas

Projekto mentorė

Jurgita Iškauskienė – socialinė pedagogė

Nariai:

Loreta Žilinskienė – logopedė

Diana Vaidotienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Jūratė Smolenskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Aušra Smilgienė – mokytoja (auklėtoja)

Aušra Bastienė – mokytoja (auklėtoja)

Daiva Štarevičiūtė – meninio ugdymo (muzika) mokytoja

Atsakinga už direktorės įsakymo vykdymo  kontrolę

Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Koriznienė

 

Socialinės partnerystės plėtros darbo grupė

Tikslas:plėsti socialinės partnerystės tinklą, numatyti bendradarbiavimo galimybes,  susitarimus su partneriais, įgyvendinant patirtinio ugdymo projektines veiklas

Nariai

Diana Vaidotienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Loreta Žilinskienė – logopedė

Jūratė Smolenskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Daiva Botyrienė – mokytoja (auklėtoja)

Atsakinga už darbo grupės veiklos koordinavimą

Jurgita Iškauskienė – socialinė pedagogė

Atsakinga už darbo grupės projektinės veiklos organizavimą ir vykdymą

Sonata Navickė – mokytoja (auklėtoja)

 

Kūrybinė darbo grupė

Tikslas: Kurti  lauko ir vidaus bendrosiąs edukacinės aplinkas

Nariai:

Daiva Botyrienė – mokytoja (auklėtoja)

Jūratė Smolenskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Diana Vaidotienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Aušra Bastienė – mokytoja (auklėtoja)

Aušra Smilgienė – mokytoja (auklėtoja)

Rasa Dmuchovskienė – meninio ugdymo (dailė) mokytoja

Irena Milutienė – auklėtojos padėjėja

Gražina Naujokaitienė – auklėtojos padėjėja

Atsakinga už darbo grupės veiklos koordinavimą

Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Koriznienė

 

Lauko pedagogikos elementų taikymo ir įdiegimo darbo grupė 

Tikslas: taikyti  lauko pedagogikos elementus  kuriant naujas edukacines aplinkas vaikų mokėjimo mokytis, socialinių ir pažinimo gebėjimų tobulinimui.

Nariai:

Sonata Navickė – mokytoja (auklėtoja)

Jūratė Smolenskienė – mokytoja (auklėtoja)

Diana Vaidotienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja (pedagogė)

Aušra Bastienė – mokytoja (auklėtoja)

Aušra Smilgienė – mokytoja (auklėtoja)

Alma Tarcijonienė – mokytoja (auklėtoja)

Miglė Meilutė – mokytoja (auklėtoja)

Jurgita Smitrienė direktorės pavaduotoja ūkiui

Irena Milutienė – auklėtojos padėjėja

Dalia Gailevičiūtė – auklėtojos padėjėja

Virginija Sadauskienė – mokytojos padėjėja

Rasa Dmuchovskienė – meninio ugdymo (dailė) mokytoja

Atsakinga už darbo grupės veiklos koordinavimą

Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Koriznienė

Paieška
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Renginių kalendorius
Gegužės  2019
Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Mes facebook’e
Mes facebook’e

2014 © Kauno lopšelis – darželis „Daigelis“. Įstaigos kodas 191637698
Biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Žagarės g. 5, LT-47178 Kaunas
Direktorė Laima Kanienė

Mokymo įstaigų registro internete narys. | Sprendimas: Elektroninės Vizijos